سارا فیروزی متخصص لمنیت مژه و لیفت ابرو در غرب تهران

مشاهده نمونه کارهای انجام شده به صورت عکس و ویدیو به پیج من مراجعه بفرمایید

ایسنتاگرام سارا فیروزی


سارا فیروزی متخصص لمنیت مژه و لیفت ابرو

سارا فیروزی هستم متخصص لمینت مژه و لیفت ابرو،با تجربه چندین ساله و تعداد زیادی نمونه موفق. در حال حاضر در سالن زیبایی حدیث مشغول به ارائه خدمات می باشم. مشاهده نمونه کارهای به صورت عکس و ویدیو به اینستاگرام من مراجعه بفرمایید.

ارائه خدمات لمینت مژه و لیفت ابرو در غرب تهران و منطقه جنت آباد

نمونه کارهای سارا فیروزی در اینستاگرام

ارتباط با سارا فیروزی

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

تماس با سارا فیروزی

از طریق روش های زیر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید

تلفن ثابت
۰۲۱-۴۴۸۳۸۰۸۰

توضیحات خدمات مژه و ابرو سارا فیروزی در مرکز فریده غضنفری(سالن حدیث)

لمینت مژه چیست؟

داشتن مژه های زیبا و کشیده همیشه برای خانم ها یک دغدغه وسوسه انگیز بوده است و برای داشتن آن روشهای مختلفی را امتحان می کنند؛ از دستگاه فرمژه برای فِردار کردن مژه ها گرفته تا استفاده از ریمیل برای رنگی کردن مژه ها.
اینستاگراممشاهده نمونه کار سارا فیروزی

لمینت مژه روشی جدید برای آرایش دائمی (یا بهتر بگوییم آرایش نیمه دائمی) مژه هاست که در راستای برطرف کردن دغدغه داشتن مژه های زیبا بوجود آمده است. در این روش با گذاشتن مواد مخصوص و تقویت کننده بر روی مژه ها، اونهارو ضخیم تر، بلندتر، پر رنگتر و حالت دارتر میکنند. در واقع لمینت مژه کار چند روش آرایشی بر روی مژه ها (ریمیل، فرمژه و …) رو یکجا و بصورت بدون آسیب و با چند روش آرایشی بر روی مژه ها (ریمیل، فرمژه و …) رو یکجا و بصورت بدون آسیب و با ماندگاری بسیار بیشتر انجام می دهد.

  • مژه های لمینت شده مثل مژه های طبیعی هستن که ریمیل زده شدن با این تفاوت که خیلی راحت میشه اونهارو مالید، شست و یا اینکه ورزش کرد.
  • مواد لمینت مژه با آب از بین نمیرن و مژه ها حالت خود را حفظ میکنند
  • لمینت مژه باعث میشه چشم ها قشنگتر دیده بشن بدون اینکه مجبور باشین هر روز آرایش چشم و مژه انجام بدین که این خیلی برای خانم ها اهمیت داره.
  • لمینت مژه چشم ها را سنگین نمی کند و احساس نارحتی به فرد دست نمی دهد.

لیفت ابرو چیست

لیفت ابرو روشی جدید که در آن ابروهایتان به سمت بالا حالت داده میشود، پر پشت تر ،مشکی تر میشود  و تار های ابروهایتان زخیم تر میشود که همرا با آن ویتامینه هم انجام میشود .
اینستاگراممشاهده نمونه کار سارا فیروزی

در این مدل ابروهای شما به سمت بالا کشیده میشود و هاشوری و هالیوودی بنظر میرسد. کسانی که جهت تارهای ابرویشان به سمت پایین هست و یا کسانی که دائم از ژل ابرو و یا ریمل ابرو استفاده میکنند تا ابروهایشان حالت خوبی بگیرد و فیکس بشود پیشنهاد میشود که لیفت و لمینت ابرو انجام دهند.

در واقع منظور از لیفت ابرو ؛ بالا کشیدن موهای ابرو با موادی کاملا ارگانیک و بدون خطر است.  که علاوه بر زیبایی باعث تقویت ابروها میشود. در این روش ابروها به روش هاشوری و رو به بالا قرار میگیرد که بسیار زیباست . در این مدت هم منعی برای میکاپ؛ استخر ؛ وضو و نماز ندارد.  ابروهایی که تارهای نازک و به هم ریخته دارند؛ با این روش رو به بالا کشیده شده و لابه لای ابروها پر دیده میشود.
لیفت ابرو در جنت آباد،غرب تهران

كاشت مژه هيدن

كاشت مژه موقت به سبك هيدن جديدترين روش حجم مژه به شكل ساده و كاملا طبيعي است ، روشي است كه در آن از چسب از چسب موقت استفاده ميشود كه هيچ آسيبي به مژه فرد زده نميشود ولي با توجه به نوع و روش گذاشتن مژه اين سبك ماندگاري بالايي دارد

لمینت مژه در غرب تهران

اگر به دنبال متخصص لمینت مژه در غرب تهران هستید،پیشنهاد می کنیم از خدمات حرفه ای سارا فیروزی استفاده نمایید

لیفت ابرو در غرب تهران

در غرب تهران سالن های زیادی وجود دارد شما می توانید برای لیفت ابروی خود از سالن زیبایی فریده غضنفری توسط خانم سارا فیروزی بهره مند شوید

لمینت مژه در جنت آباد جنوبی
لمینت مژه در غرب تهران لیفت ابرو در غرب تهران لمینت مژه در جنت آباد